Naturalne olejki eteryczne, oleje, prezenty - w sklepie internetowym kosmetykiurody.pl

Twój koszyk:
0.00 zł
- 10% NA WSZYSTKIE ZAKUPY !  KOD RABATOWY: LIPIEC

O przesyłce, zobacz!

Przy zamówieniu powyżej

270 zł

przesyłka na terenie Polski gratis.

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

 
Zaufanie jest dobre - kontrola jest lepsza!
 
Firma TAOASIS postawiła sobie bardzo wysokie standardy jakości produktów, w szczególności olejków eterycznych i olejów tłuszczowych. Wysokiej jakości 100% naturalne olejki eteryczne są co roku regularnie sprawdzane przez niezależne instytuty takie jak QC & I i Ecocert, a także Demeter. Większość olejów bazowych pochodzi z kontrolowanych ekologicznych upraw i spełnia rygorystyczne normy dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych! Dodatkowo, TAOASIS pracuje zgodnie z normą ISO 9001:2000, a zarejestrowane produkty lecznicze z mięty i eukaliptusa, podlegają dodatkowo testom klinicznym.
 
Najwyższą jakość TAOASIS - można rozpoznać już na etykiecie:
 
 • Gatunek rośliny
 • Nazwa botaniczna
 • Wykorzystane części rośliny
 • Kraj pochodzenia
 • Sposób pozyskania
 • Sposób uprawy lub uprawa dzika
 • Ostrzeżenia
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Nr partii. i BAG -Nr
 • Sposób użycia
 • Dawkowanie w olejach kosmetycznych
 • Składniki ( INCI )
 • Data ważności lub czas od otwarcia 
 
Używamy wyłącznie czystych składników roślinnych:
 
 • Bez składników zwierzęcych
 • Bez żadnych domieszek 
 • Bez syntetycznych dodatków
Oczywiście, najwyższej jakości są także kompozycje zapachowe, spreje do pomieszczeń, oleje do masażu i inne produkty TAOASIS. Wszystkie spełniają powyższe kryteria jakościowe.

 


 
GLC certyfikat ISO 9001
Certyfikacja systemu zarządzania według normy DIN EN ISO 9001:2000 potwierdza, że Taoasis pracuje zgodnie z wysokimi standardami jakości i wydajności. Spełnienie wysokich norm ISO 9001:2000 jest jednoznaczne z oferowaniem - najwyższej jakości produktu oraz zawiera zobowiązanie do ciągłego doskonalenia.  Głównym celem jest konsekwentne zarządzanie produktem i przez to osiągniecie całościowe zadowolenie klienta.


 
GMP farmaceutyczny
GMP (ang. Good Manufacturing Practice) - Dobra Praktyka Wytwarzania - jest to zbiór przepisów i wytycznych stosowanych w produkcji leczniczej, materiałów medycznych oraz aktywnych substancji farmaceutycznych. W szczególności dotyczy jakości użytych składników aktywnych i substancji  pomocniczych, procesu produkcji oraz metod kontroli w zakresie badań i rozwoju leków i ich oceny pod  względem bezpieczeństwa zdrowotnego i skuteczności klinicznej. Przez to, każdy produkt leczniczy podczas całego procesu wytwarzania jest pod należytą  kontrolą, zapewniającą odpowiednią jakość, czystość, tożsamość i dawkę zgodną z zatwierdzoną dokumentacją.  


 
Demeter
Istniejące od 1924 niemieckie stowarzyszenie Demeter jest jedną z najbardziej restrykcyjnych jednostek certyfikujących – sygnuje swym logiem jedynie w pełni naturalne substancje pielęgnacyjne.

Demeter jest znakiem firmowym dla produktów pochodzących z upraw biologiczno-dynamicznych. Tylko partnerzy, których produkcja jest surowo kontrolowana, mają pozwolenie na używanie znaku Demeter. Związek Demeter dokładnie sprawdza czy dyrektywy z dużą konsekwencją przez nich wypracowane i nałożone na producentów są w całym okresie produkcji (od uprawy, aż do przerobu składników) przestrzegane. Demeter wymaga rezygnacji z syntetycznych nawozów i chemicznych środków ochrony roślin oraz sztucznych dodatków w przetwórstwie, celowego wspomagania procesów życiowych w ziemi i w pożywieniu. Rolnicy Demeter są aktywnymi organizatorami wartościowej  przyszłości. Gwarantują oni żywność z charakterem, której typowy smak stanie się intensywny i zdrowy. Produkty Demeter zostaną tylko wówczas dopuszczone do obiegu, jeżeli są naprawdę wartościowe. 


Bio według rozporządzenia WE organicznej
Bio-Siegel to niemiecki certyfikat rolnictwa ekologicznego, który powstał w 2001 roku i do dzisiaj jest najpowszechniej wykorzystywanym symbolem do znakowania żywności ekologicznej w Niemczech. Logo Bio-Siegel może być używane przez przetwórców i sprzedawców, o ile kontrola uprawnionych organów wykaże, że ich produkty odpowiadają normom określonym w Rozporządzeniu EWG 2092/91 oraz WE 834/2007.

Podstawowe wytyczne niezbędne do otrzymania certyfiaktu Bio-Siegel:
 co najmniej 95% surowców pochodzi z upraw ekologicznych
• zakaz stosowania syntetycznych pestycydów i nawozów sztucznych
• zakaz stosowania organizmów modyfikowanych genetycznie
• zakaz używania promieniowania jonizującego w celu konserwacji środków spożywczych
• zakaz stosowania wzmacniaczy smaku, sztucznych aromatów, barwników i emulgatorów.

BDIH
BDIH to niemiecki odpowiednik - francuskiego Ecocertu. Federalny Związek Niemieckiego Przemysłu i Firm Handlowych działa od 1996 roku. Etykieta ekologiczna, widoczna na opakowaniu jest gwarancją kontrolowanego, czysto biologicznego produktu kosmetycznego, który jest przyjazny zarówno dla skóry jak i dla środowiska. Informuje klienta, że do produkcji kosmetyków zostały użyte tylko surowce naturalne, takie jak: oleje roślinne, ekstrakty ziołowe, olejki eteryczne i substancje zapachowe pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych lub dzikich zbiorów.
Zarówno kosmetyk jak i poszczególne elementy jego składu nie mogą być testowane na zwierzętach, ani pochodzić od martwych zwierząt. Mogą zawierać nieorganiczne sole i mineralne surowce, natomiast nie mogą zawierać organiczno-syntetycznych ani syntetycznych barwników, aromatów, silikonów, parafiny i innych pochodnych ropy naftowej.

NaTrue
Założona jesienią 2008 NaTrue Label NaTrue - Europejskie naturalne i organiczne kosmetyki, organizacja z siedzibą w Brukseli oferuje trzy poziomy jakości, które z grubsza odpowiadają kryteriom BDIH oraz oznaczone są liczbą gwiazdek w logo. Aby uzyskać ten certyfikat należy certyfikować minimum 75% produktów marki – niemożliwe jest uzyskanie certyfikatu tylko na jedną linię kosmetyczną.
3 poziomy certyfikatu: kosmetyk naturalny, kosmetyk naturalny ze składnikami bio (co najmniej 70% składników musi pochodzić z kontrolowanych upraw ekologicznych lub dzikich zbiorów) i kosmetyk organiczny (min.  95% składników).


 
Vegan
Vegankwiat jest znanym symbolem stylu życia Wegan. Znak ten jest przyznawany przez organizację Vegan Society, która funkcjonuje w Wielkiej Brytanii od 1944 roku. Produkty posiadające ten znak są przystosowane dla wegan, wegetarian oraz osób z nietolerancją laktozy - nie zawierają składników zwierzęcych, nie są testowane na zwierzętach oraz są wolne od składników roślinnych pochodzących z genetycznie modyfikowanych upraw (GMO). Dotyczy to zarówno samego produktu jak i również wszystkich składników użytych do jego wytworzenia.


 
Greenpeace Energy
Greenpeace Energy dostarcza energię wyłącznie z czystych elektrowni - bez węgla i energii jądrowej. To pozwala klientom w istotny sposób przyczynić się do ochrony klimatu i zmniejszenia emisji CO2. Ponadto, pomagamy w zachowaniu cennych zasobów i uniknięciu niebezpiecznych odpadów jądrowych. 

RECS Certyfikat - System Energii Odnawialnej
TAOASIS jako pierwszy niemiecki dostawca wykorzystuje w usługach internetowych od 2007 roku, energię elektryczną ze źródeł odnawialnych. Tak więc wszystkie strony internetowe prowadzone przez TAOASIS korzystają z "zielonej energii". Celem ogólnoeuropejskiego systemu (RECS) jest promowanie odnawialnych źródeł energii.

***

Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy ARTIS. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy ARTIS jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170