0.00 zł
- 10% NA WSZYSTKIE ZAKUPY !  KOD RABATOWY: CZERWIEC

Baldini - do żywności

Zapach kuchni.
Co dobrze pachnie, zazwyczaj smakuje też podniebieniu. Przyprawianie dań i napojów olejkami eterycznymi staje się coraz bardziej popularne. Dla doświadczonego kucharza nie jest to żadna nowość, ponieważ naturalne aromaty mają  wiele zalet. Gotowanie ze swieżymi ziołami i przyprawami jest oczywiście czymś wyjątkowym, ale nie zawsze są one dostępne pod ręką. Zwłaszcza, jeśli jakiegoś składnika używasz  bardzo rzadko, olejek eteryczny jest praktyczny, gdyż w zamkniętej buteleczce da się go łatwo przechować a do tego jest bardzo trwały, bowiem średnia data do spożycia wynosi dwa lata, co w porównaniu ze swieżymi, czy suszonymi ziołami - to bardzo dlugo.
Naturalne aromaty ożywiają umysł i ducha oraz wnoszą więcej życia do kuchni. Wystarczy kilka kropli olejku z róży i możesz porwać swoich gości do Arabii, lub na wycieczkę do Prowansji za sprawą olejku z lawendy czy rozmarynu. Zapachy w kuchni pobudzają zmysły i przywołują wspomnienia. To tworzy niezapomniany klimat wspólnych spotkań.
Do olejków dołączone są 2 książeczki z informacjami o sposobie korzystania z aromatów, przepisy na różne okazje a także kosmetyczne ich zastosowanie. Znajdziesz w nich propozycje, których przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu oraz przepisy przygotowane specjalnie dla wegan. Dla lasuchów mamy ciekawe pomysły na desery i ciasta. Już teraz możesz zainspirować sie naszymi innymi propozycjami przepisów. Znajdziesz je w zakładce - Zdrowa kuchnia.
Olejki aromatyczne pobudzają wyobraźnię i zachęcają do tworzenia własnych oryginalnych przepisów. 
 
 
Życzymy powodzenia i smacznego!