Naturalne olejki eteryczne, oleje, prezenty - w sklepie internetowym kosmetykiurody.pl

Twój koszyk:
0.00 zł
- 8% NA WSZYSTKIE ZAKUPY !  KOD RABATOWY: MAJ

O przesyłce, zobacz!

Przy zamówieniu powyżej

270 zł

przesyłka na terenie Polski gratis.

FILOZOFIA TAOASIS

Nazwa TAOASIS jest syntezą słów: chińskiego TAO i arabskiego OASIS i oznacza  "życie w zgodzie z naturą".

Istnieją esencje, których historia wypełniona jest wielowiekową tradycją, a ich zapachy wciąż znane są i cenione na całym świecie. Czyste olejki eteryczne są prawdziwym cudem natury, a także świadomości ludzi, którzy z pasją, poświęceniem i oddaniem, hodowali te aromatyczne rośliny.

Aby w przyszłości nasze dzieci mogły mieć dostęp do zdrowej żywności i cieszyć się naturalnymi produktami - TAOASIS od lat promuje organiczne uprawy roślin. Pastylki z drzewem herbacianym TAOASIS, to pierwsze na świecie organiczne drażetki, których naturalne składniki w 97,6% pochodzą z kontrolowanej organicznej uprawy.

Jednakże, nie każda roślina nadaje się do wytwarzania wysokiej jakości olejku. Tylko z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą dotyczącą poszczególnych gatunków roślin można uzyskać olejki eteryczne najwyższej jakości.

Żeby móc skorzystać w pełni z naturalnych składników aktywnych - TAOASIS wybiera tylko czyste, 100% olejki eteryczne. Zdecydowana większość tych szlachetnych esencji otrzymywana jest tak jak dawniej, tradycyjną metodą destylacji parą wodną. Olejki eteryczne są najwyższej jakości i pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych! Podobnie jest z coraz bardziej popularnymi olejami bazowymi. Zdecydowana ich większość, jak na przykład: Jojoba, Migdał czy Wiesiołek, a także wszystkie olejki cytrusowe uzyskane są przez tłoczenie na zimno.

To poświęcenie i dbałość o szczegóły jest oczywiście istotnie zauważalna w zapachowym odświeżaczu powietrza lub w relaksującym kremie do twarzy z lawendą. W domowej apteczce aromaterapii, nie tylko mięta jest naturalnym produktem leczniczym!

Dzięki stałej jakości, wszystkim naszym produktom, możemy postawić najwyższe wymagania. Udowodniły to testy przeprowadzone przez niezależne instytuty. Testowane produkty TAOASIS otrzymały najwyższą ocenę zarówno w Stiftung Warentest, a także w badaniach ECO ! Aromakosmetyki produkowane są zgodnie z surowymi wytycznymi dla kontrolowanych kosmetyków naturalnych. Pracujemy zgodnie ze standardami dla produktów leczniczych GMP i certyfikatem ISO 9001:2000.


***

Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy ARTIS. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy ARTIS jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170