0.00 zł
10% - RABAT NA WSZYSTKIE PRODUKTY - KOD RABATOWY - KWIECIEN2024 

Oleje do masażu

Stres, nieodpowiednia dieta i zanieczyszczenie środowiska niszczą naszą skórę każdego dnia. Wymaga więc ona stałej opieki. Większość z nas wie, że oleje roślinne mają szerokie zastosowanie w kosmetyce. Znajdują się w kremach, balsamach, odżywkach i w wielu innych kosmetykach. Jednocześnie niewiele osób zdaje sobie sprawę z ogromnej przydatności samych olejów roślinnych w naturalnej pielęgnacji ciała. Tymczasem, to wspaniałe naturalne kosmetyki. Możemy je stosować do pielęgnacji ciała, twarzy, a nawet włosów. Połączenie ich z olejkami eterycznymi, może dać nadzwyczajne rezultaty i znacząco poprawić stan skóry. Do pielęgnacji skóry szczególnie polecane są: olej z Dzikiej Róży i Wildrose (regenerują i zapobiegają starzeniu się skóry), olej Jojoba (sprzyja gojeniu niewielkich ran, szybko się wchłania i doskonale nawilża), olej z orzechów Macadamia (źródło witamin, bardzo dobry dla skóry suchej), olej Migdałowy (zmiękcza skórę), olej z Wiesiołka (stosowany przy podrażnieniach oraz przy skórze wrażliwej i alergicznej) i olej Nagietkowy ( do pielęgnacji, masażu i opieki dla dzieci).  Rygorystyczne normy jakości, jakie spełniają oleje Taoasis sprawia, że niektóre z nich przeznaczone są także do spożycia.
Naturalne oleje są ucztą dla ciała i duszy!  Hipokrates, ojciec medycyny, mawiał, że "sposobem na utrzymanie ciała w zdrowiu jest wonna kąpiel i pachnący masaż każdego dnia".  W pielęgnacji skóry, szczególnie cenione są olejki eteryczne: róża, geranium, rumianek, lawenda, manuka, neroli, palmarosa, palisander, drzewo sandałowe, drzewo herbaciane, ylang ylang, kadzidło. 
Ważne, by oleje bazowe i olejki eteryczne były najwyższej jakości, bez sztucznych dodatków i konserwantów, bez pestycydów -  z upraw ekologicznych. Tylko wtedy masz pewność, że dajesz sobie to co najlepsze prosto z natury.