0.00 zł
-10% RABAT NA WSZYSTKO - KOD RABATOWY: CZERWIEC2023     **** -10% RABAT NA WSZYSTKO - KOD RABATOWY: CZERWIEC2023     **** -10% RABAT NA WSZYSTKO - KOD RABATOWY: CZERWIEC2023     **** -10% RABAT NA WSZYSTKO - KOD RABATOWY: CZERWIEC2023     **** -10% RABAT NA WSZYSTKO - KOD RABATOWY: CZERWIEC2023     ****

Aromaty Baldini

Zapach kuchni.

Co dobrze pachnie, zazwyczaj smakuje też podniebieniu. Przyprawianie dań i napojów olejkami eterycznymi staje sie coraz bardziej popularne. Dla doświadczonego kucharza nie jest to żadna nowość, ponieważ naturalne aromaty mają  wiele zalet. Gotowanie ze swieżymi ziołami i przyprawami jest oczywiście czymś wyjątkowym, ale nie zawsze składniki są dostępne pod reką. Zwłaszcza, jeśli jakiegoś składnika używasz  bardzo rzadko, olejek eteryczny jest praktyczny, gdyż w zamkniętej buteleczce da się go łatwo przechować a do tego jest bardzo trwały, bowiem średnia data do spożycia wynosi dwa lata, co w porównaniu ze swieżymi, czy suszonymi ziołami - to bardzo długo.

Naturalne aromaty ożywiają umysł i ducha oraz wnoszą więcej życia do kuchni.
Wystarczy kilka kropli olejku z róży i możesz porwać swoich gości do Arabii, lub na wycieczke do Prowansji za sprawą olejku z lawendy czy rozmarynu. Zapachy w kuchni pobudzają zmysły i przywołują wspomnienia. Do olejków dołączone są książeczki z przepisami. Znajdziesz w nich nieskomplikowane potrawy, których przygotowanie nie zajmie Ci dużo czasu. Dla łasuchów mamy propozycje deserów i ciast. Inne przepisy  znajdziesz także w zakładce - Zdrowa kuchnia. Korzystanie z olejków aromatycznych inspiruje do tworzenia własnych oryginalnych przepisów.


Życzymy powodzenia i smacznego!