Naturalne olejki eteryczne, oleje, prezenty - w sklepie internetowym kosmetykiurody.pl

Twój koszyk:
0.00 zł

O przesyłce, zobacz!

Przy zamówieniu powyżej

250 zł

przesyłka na terenie Polski gratis.

NOWOŚĆ - Oregatan spray do DEZYNFEKCJI RĄK, Meditao 50 ML BIO/NATRUE

Dostępność:
Chwilowy brak towaru
Cena:
43.00 zł
NOWOŚĆ - Oregatan spray do DEZYNFEKCJI RĄK, Meditao 50 ML BIO/NATRUE
O produkcie

Olej z oregano jest pomocny przy wielu okazjach, a także w zimnych porach roku, kiedy powietrze w pomieszczeniu z biura i domu jest silnie zanieczyszczone bakteriami i wirusami. Ten preparat, wsparty sprawdzoną pielęgnacją skóry z olejkiem z Manuka, najlepiej nadaje się do czyszczenia i pielęgnacji dłoni.
 
Wskazówka dotycząca stosowania: Nakładaj kilka razy dziennie na dłonie i pocieraj, aż się wchłonie.
 
Składniki (INCI): Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Perfume, Origanum Vulgare Oil, Leptospermum Scoparium Branch / Leaf Oil, Xanthan Gum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.


INCI Uwaga: Olejki eteryczne składają się z dużej liczby poszczególnych składników. Substancje takie jak Limonene i Linalool są naturalną częścią olejku eterycznego, nie są dodawane. Jednak należą one do 26 alergennych zapachów, które należy zgłosić i dlatego należy je wykazać osobno, ponieważ niektóre osoby są uczulone na poszczególne składniki. W INCI perfumy to kompozycja różnych olejków eterycznych, której skład chcemy zachować jako tajemnicę zapachową. Wszystkie nasze produkty są wolne od substancji syntetycznych!

 

Ten produkt nie posiada jeszcze informacji o składzie.

Ten produkt nie posiada jeszcze informacji o sposobie użycia.